Reklama

Piłeczka Pisz coraz bliżej II ligi Tenisa Stołowego

9 zwycięstwo na koncie odnotowali zawodnicy Klubu Sportowego Piłeczka Pisz.

Wynikiem 13:5 zakończyło się spotkanie Piłeczki Pisz z  Energa-Morliny Ostróda III.

Od początku sezonu zawodnicy z Pisza udowadniają, że III liga to nie poziom dla nich. Już w zeszłym sezonie awans do II ligi był na wyciągnięcie ręki. Nie udało się, ale co się odwlecze....
Już jedną nogą jesteśmy w 2 lidze - mówią piscy pingpongiści - Wystarczy nam jedno zwycięstwo lub remis abyśmy mogli w pełni świętować awans. I taka informacja nas cieszy. Bo to były już drugi piski team w drugiej lidze. Albo jedyny, gdyby koszykarze awansowali do I ligi. Czekamy na rozwój wydarzeń.
LZS GminaLubawa

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości