Rozpoczęła się runda rewanżowa w III lidze tenisa stołowego. Piłeczka Pisz wkroczyła z przytupem.
GKS Grunwald pokonany! Piłeczka Pisz wygrała na wyjeździe 16:2. Mecz mimo ciężkich warunków był pod pełna kontrolą naszych zawodników, gdzie przy wyniku 10:0 oddaliśmy przeciwnikowi pierwszy punkt. Nastroje są pozytywne dające wiarę w kolejne sukcesy. Trzymajcie kciuki. - komentują wygraną zawodnicy Piłeczki Pisz. Punktowali: Sebastian Nogacki - 4,5 pkt. Łukasz Mikucki - 4,5 pkt. Waldemar Pawelczyk - 4,5 pkt. Paweł Zieliński - 2,5 pkt.
Już w najbliższą niedzielę, 26 lutego o godzinie 11.00 Piłeczka Pisz zmierzy się z LZS Lubawa.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!