Reklama

Piłeczka pobiła Grunwald 16:2

Rozpoczęła się runda rewanżowa w III lidze tenisa stołowego. Piłeczka Pisz wkroczyła z przytupem.

GKS Grunwald pokonany! Piłeczka Pisz wygrała na wyjeździe 16:2.
Mecz mimo ciężkich warunków był pod pełna kontrolą naszych zawodników, gdzie przy wyniku 10:0 oddaliśmy przeciwnikowi pierwszy punkt. Nastroje są pozytywne dające wiarę w kolejne sukcesy. Trzymajcie kciuki. - komentują wygraną zawodnicy Piłeczki Pisz. Punktowali:
Sebastian Nogacki - 4,5 pkt.
Łukasz Mikucki - 4,5 pkt.
Waldemar Pawelczyk - 4,5 pkt.
Paweł Zieliński - 2,5 pkt.



Już w najbliższą niedzielę, 26 lutego o godzinie 11.00 Piłeczka Pisz zmierzy się z LZS Lubawa.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości