Reklama

PISZ - ORZYSZ - WSPÓŁPRACA BURMISTRZÓW

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców gmin Pisz oraz Orzysz, dla uczniów i ich rodziców, dla wszystkich podróżnych i korzystających z komunikacji publicznej. Dziś podpisane zostało bardzo istotne porozumienie dotyczące lokalnego, publicznego transportu zbiorowego na trasie pomiędzy Gminą Orzysz, a Gminą Pisz. Zdecydowanie poprawi ono komunikację pomiędzy miejscowościami zlokalizowanymi na obszarze obu gmin. Zapewni wygodę podróżującym, a szczególnie uczniom korzystającym z publicznego transportu w drodze do szkoły. Porozumienie podpisane przez Burmistrza Pisza Andrzeja Szymborskiego oraz Burmistrza Orzysza Zbigniewa Włodkowskiego, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców obu gmin.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości