Reklama

Pisz - Orzysz: Kierowca Hondy uderzył w tira

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło 20 stycznia br. po godz. 15.00 na drodze krajowej nr 63, między Piszem a Orzyszem, na odcinku Szczechy Wielkie - Kociołek Szlachecki. 65-letni kierowca samochodu marki Honda, jadąc od strony Orzysza, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo uderzył w pojazd ciężarowy marki Scania z naczepą, jadący z przeciwka. Zdarzenie miało miejsce na łuku drogi, jednak na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło 20 stycznia br. po godz. 15.00 na drodze krajowej nr 63, między Piszem a Orzyszem, na odcinku Szczechy Wielkie - Kociołek Szlachecki. 65-letni kierowca samochodu marki Honda, jadąc od strony Orzysza, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo uderzył w pojazd ciężarowy marki Scania z naczepą, jadący z przeciwka. Zdarzenie miało miejsce na łuku drogi, jednak na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Policjanci przeprowadzili badanie trzeźwości. Kierowca ciężarówki był trzeźwy, natomiast 65-letni mężczyzna z Kolna, prowadzący hondę, miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Wszystko wskazuje na to, że kierowca hondy odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym pod wpływem alkoholu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło i zdjęcia: Policja Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości