27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł do historii. Za nami koncerty, licytacje i zbiórki. Oficjalna kwota zebrana przez orkiestrę będzie podana do wiadomości dopiero w marcu. My wiemy już dziś, że Pisz pobił ubiegłoroczny wynik.
Mieszkańcy naszego powiatu nie odmawiają pomocy. Wolontariusze przyznają, że zawsze witani są uśmiechem i rzadko kiedy odchodzą bez datku. Nasza hojność jest doceniana, dobro wraca do nas w postaci sprzętu dla piskiego szpitala. W tegorocznej zbiórce pobity został ubiegłoroczny rekord. Pisz zebrał 31 885 zł. Mieszkańcy wrzucali również waluty obce i precjoza, które zostaną dopiero poddane wycenione..jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)


Spotkanie wolontariuszy WOŚP Orzysz
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!