Osobiste wycieczki, żonglerka impertynencji, prześledzenie stawek opłat za wywóz nieczystości z większości polskich miast. Tak wyglądała dzisiejsza sesja rady miejskiej, na której ważyły się losy uchwały dotyczącej opłat za wywóz śmieci w Gminie Pisz. Do tego arogancja przewodniczącego, sprawującego nadzór nad dyskusją. Konkluzja spotkania, do przewidzenia - za śmieci będziemy płacić więcej.
Mimo wielokrotnych próśb o argumenty uzasadniające podniesienie opłat wciąż jak mantra padały podobne odpowiedzi... Bo tak wynika z wyliczeń pracowników; że są inni, którzy płacą drożej, że jesteśmy największą gminą w Polsce, że aby dojechać z miasta do miejscowości gminy trzeba przebyć 30 km. Inni mają bliżej, my daleko.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!