Tradycyjnie już w Święto Niepodległości piszanie pobiegli w sztafecie. Tuż po godzinie 17-stej odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego, po czym wspólnie przebiegnięto wokół stadionu przy 1 LO w Piszu.
[video1]::video{"type":"single","item":"103"}
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!