Policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca gminy Orzysz podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych pod adresem sąsiadów w celu zmuszenia ich do określonego zachowania. Jak ustalili policjanci mężczyzna ten znęcał się nad swoim psem.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Orzyszu otrzymali zgłoszenie od mieszkańców jednej z miejscowości na terenie gminy, że znany im mężczyzna podpalił ich tunel ogrodowy, a do tego groził pozbawieniem życia i spaleniem domu. Policjanci natychmiast podjęli czynności mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia i zatrzymania sprawcy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!