Reklama

Pół tony nakrętek mieściło serce znajdujące się obok UM Pisz

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Piszu przywieźli do piskiej komendy ponad 20 worków po brzegi wypełnionych nakrętkami, a wszystko w ramach akcji "Nakręć się na pomaganie".

To efekt ogromnego zaangażowania mieszkańców Pisza, którzy bardzo chętnie wrzucają nakrętki do pojemników w kształcie serc znajdujących się na terenie miasta. Jedno z nich stoi przed Urzędem Miejskim w Piszu, drugie jest przy Szkole Podstawowej nr 4 na ul. Wołodyjowskiego, a trzecie przed piską komendą.

Urzędnicy, którzy przywieźli nakrętki przekazali bardzo dobrą wiadomość. Te pół tony to zaledwie część tego, co udało im się już nazbierać. Oznacza to, że za kilka dni do piskiej komendy przyjedzie kolejny transport z plastikowymi nakrętkami z urzędu Miejskiego w Piszu, a wiadomo, że w tym przypadku im więcej tym lepiej.


Cel akcji "Nakręć się na pomaganie" jest sfinansowanie rehabilitacji 4-letniego Marcela Arnisty z Pisza.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości