W czwartek (7 grudnia br.) przed południem na ul. Warszawskiej w Piszu kierujący skodą, jadąc w kierunku Kolna, potrącił kobietę przechodzącą z rowerem przez ulicę po przejściu dla pieszych.
W czwartek (7 grudnia br.) przed południem na ul. Warszawskiej w Piszu kierujący skodą, jadąc w kierunku Kolna, potrącił kobietę przechodzącą z rowerem przez ulicę po przejściu dla pieszych.
55-letnia mieszkanka Pisza trafiła do szpitala, ale na szczęście nic poważnego jej się nie stało i jeszcze tego samego dnia wróciła do domu. Prosimy zarówno do pieszych, jak i kierowców o zachowanie ostrożności na drogach i wzajemną wyrozumiałość. Jest to szczególnie ważne zimą przy trudnych warunkach atmosferycznych. Wystarczy chwila nieuwagi i o nieszczęście łatwo - apelują policjanci z KPP w Piszu. 60-letni mieszkaniec Warszawy, jadący skodą, stracił prawo jazdy. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!