Dwie nagrody Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz aż siedem Medali Komisji Edukacji Narodowej – to wyjątkowe wyróżnienia za trud i zaangażowanie wkładane w codzienną pracę pedagoga, nauczyciela i terapeuty. Otrzymały je panie pracujące na co dzień w placówkach oświatowych Powiatu Piskiego.
Dwie nagrody Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz aż siedem Medali Komisji Edukacji Narodowej – to wyjątkowe wyróżnienia za trud i zaangażowanie wkładane w codzienną pracę pedagoga, nauczyciela i terapeuty. Otrzymały je panie pracujące na co dzień w placówkach oświatowych Powiatu Piskiego.
Uroczystość wręczenia medali i nagród, których dokonali Jolanta Skrzypczyńska – Warmińsko-Mazurska Kurator Oświaty oraz Radosław Król – Wojewoda Warmińsko-Mazurski, odbyła się 16 października w auli Wschodnioeuropejskiej Akademii Nauk Stosowanych w Białymstoku, filia w Ełku.
Podczas uroczystości, w tym szczególnym dniu, odznaczonym nauczycielom i pedagogom towarzyszyli: Lidia Borys – Dymczyk, członek Zarządu Powiatu Piskiego oraz dyrektorzy szkół i placówek Powiatu Piskiego.
Z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej
Nagrodę Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty otrzymały:
Sylwia Duda – Zespół Placówek Kształcenia Ustawicznego w Piszu
Justyna Siemion – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łupkach
Medalem Komisji Edukacji Narodowej odznaczone zostały:
Sylwia Duda – Zespół Placówek Kształcenia Ustawicznego w Piszu
Dorota Jadwiga Foszczyńska – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Orzyszu
Monika Samul – Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piszu
Justyna Siemion – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łupkach
Dorota Sokołowska – Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
Jolanta Więckowicz – Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piszu
Krystyna Ziółkowska – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Orzyszu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!