Trwa kampania prezydencka. Andrzej Duda odwiedzi nasze miasto w najbliższy piątek.
Kandydat na Prezydenta Andrzej Duda rozpoczął swoją kampanię wyborczą od deklaracji, że podobnie jak pięć lat temu, w czasie obecnej kampanii wyborczej również będzie jeździł po kraju tzw. Dudabusem i spotykał się z wyborcami.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!