Reklama

Przejście na Warszawskiej na ukończeniu

W grudniu br. mają zakończyć się prace dotyczące kilku zadań inwestycyjnych w naszej gminie m.in. utworzenie przejścia dla pieszych na ul. Warszawskiej w Piszu (na przeciwko Starostwa Powiatowego).

W grudniu br. mają zakończyć się prace dotyczące kilku zadań inwestycyjnych w naszej gminie m.in. utworzenie przejścia dla pieszych na ul. Warszawskiej w Piszu (na przeciwko Starostwa Powiatowego).

Gmina Pisz realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pod nazwą Bezpieczny pieszy. Celem projektu jest wzrost poziomu bezpieczeństwa pieszych na terenie gminy Pisz.  Warto podkreślić, że wszystkie przejścia dla pieszych na wspomnianej ulicy są obecnie znacznie bezpieczniejsze, dzięki zakończonemu niedawno zadaniu pn. "Doświetlenie pięciu przejść dla pieszych na ul. Warszawskiej w Piszu". - informuje UM w Piszu. Źródło: UM Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości