Kultura w mieście została rozmrożona. Po kilkumiesięcznej przerwie powróciła za sprawą Piskiego Chóru Kameralnego pod dyrekcją Lecha Ostrowskiego.
W sobotę, 20 czerwca piscy melomani po raz kolejny byli świadkiem wydarzenia muzycznego na wysokim poziomie. "Ognisko Muzyczne Swojemu Miastu" to cykl koncertów, które od wielu lat odbywają się w Kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Piszu.
Artystów przedstawiał Jan Popis
Występ Piskiego Chóru Kameralnego
Zespół Zagan Acoustic
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!