Symboliczne wbicie łopaty zainaugurowało inwestycje w postaci budowy boiska wielofunkcyjnego przy I liceum Ogólnokształcącym w Piszu.
Teren między budynkiem Starostwa Powiatowego w Piszu a I LO już od dawna czekał na lepsze jutro. Utkany dziurami służył za prowizoryczny parking, ale nadszedł kres tej przypadkowej działalności. Wkrótce posłuży młodzieży licealnej za teren sportowy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!