Policjanci zatrzymali mieszkańca Orzysza podejrzanego o stosowanie przemocy domowej. Nietrzeźwy 54-latek wszczął w domu awanturę wyzywając żonę i dorosłego syna, w którego rzucił telefonem. Jak ustalili policjanci mężczyzna ten od ponad pół roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodziną.
W niedzielę (12 marca br.) policjanci dwukrotnie interweniowali w jednym z mieszkań w Orzyszu. Otrzymali bowiem zgłoszenie, że do domu wrócił nietrzeźwy mąż, który bez powodu wszczął awanturę i rzucił telefonem w dorosłego syna. Przed przyjazdem policyjnego patrolu sprawca przemocy oddalił się. Wrócił kilka godzin później i sytuacja powtórzyła się. Tym razem policjanci zastali nietrzeźwego 54-latka w domu. W trosce o życie i zdrowie domowników zdecydowali o jego zatrzymaniu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!