W ubiegły czwartek (2 lutego) została podpisana umowa w ramach zadania budżetowego pn. "Budowa ciągu pieszo - rowerowego od ul. Długiej do plaży miejskiej oraz wzdłuż Al. Turystów do ulicy Pionierów".
Przedmiotem umowy jest wykonanie robót przygotowawczych, robót ziemnych, wykonanie: nawierzchni ciągu pieszo - rowerowego, poboczy, zjazdów, oznakowania pionowego i poziomego, a także oświetlenia drogowego wzdłuż ciągu pieszo - rowerowego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!