W poniedziałek, 19 czerwca ul Słoneczna w Piszu została oficjalnie oddana do użytku. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Sejmu i Senatu RP oraz lokalne władze samorządowe.
Zakończona w ostatnim czasie inwestycja, to przede wszystkim wzrost bezpieczeństwa okolicznych mieszkańców oraz wygoda w zakresie komunikacji.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!