Reklama

Słoneczna oficjalnie oddana do użytku

W poniedziałek, 19 czerwca ul Słoneczna w Piszu została oficjalnie oddana do użytku. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Sejmu i Senatu RP oraz lokalne władze samorządowe.

Zakończona w ostatnim czasie inwestycja, to przede wszystkim wzrost bezpieczeństwa okolicznych mieszkańców oraz wygoda w zakresie komunikacji.


Modernizacja drogi powiatowej Nr 4637N - ulicy Słonecznej w Piszu, dofinansowana została z z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wartość inwestycji wynosi 5 139 674,49 zł. Wkład własny Powiatu Piskiego: 2 121 404,20 zł. Dofinansowanie: 3 018 270,29 zł.


Łączna długość przebudowanego odcinka ulicy wyniosła 801 m. Wykonawcą robót budowlanych jest Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka z o.o. w Piszu.


Podczas uroczystego przecinania wstęgi, Senator RP Małgorzata Kopiczko oraz poseł Jerzy Małecki podkreślali, iż realizacja inwestycji jest dowodem dobrej współpracy pomiędzy Starostwem Powiatowym w Piszu, a parlamentarzystami i administracją rządową. 

Fot.: Starostwo Powiatowe Pisz.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości