Reklama

Śmiertelny w skutkach pożar domu w Wężewie

17 lipca w godzinach nocnych doszło do wybuchu pożaru w budynku mieszkalnym.

Dzisiejszy dzień orzyscy ratownicy rozpoczęli od tragicznego zdarzenia. O godzinie 3.39 wyjechali  do pożaru w miejscowości Wężewo, gdzie paliło się mieszkanie w budynku wielorodzinnym. Na miejsce zdarzenia dojeżdżały kolejne zastępy m. in. z WSP Orzysz , JRG Pisz , OSP Okartowo  i OSP Drozdowo , a także zespół ratownictwa medycznego i policja.


Po stłumieniu ognia, podczas przeszukania palącego się lokalu mieszkalnego strażacy odnaleźli i ewakuowali na zewnątrz jedną osobę. Rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową przy użyciu defibrylatora AED, którą prowadzili do czasu przyjazdu ZRM. Niestety, poszkodowanemu nie udało się przywrócić czynności życiowych.



W chwili obecnej postępowanie wyjaśniające rozpoczął prokurator oraz policja.
Źródło: OSP Orzysz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości