17 lipca w godzinach nocnych doszło do wybuchu pożaru w budynku mieszkalnym.
Dzisiejszy dzień orzyscy ratownicy rozpoczęli od tragicznego zdarzenia. O godzinie 3.39 wyjechali do pożaru w miejscowości Wężewo, gdzie paliło się mieszkanie w budynku wielorodzinnym. Na miejsce zdarzenia dojeżdżały kolejne zastępy m. in. z WSP Orzysz , JRG Pisz , OSP Okartowo i OSP Drozdowo , a także zespół ratownictwa medycznego i policja.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!