Reklama

Sportowe Powitanie Lata - Przekazano defibrylator

22 czerwca na Placu Ignacego Daszyńskiego odbyło się Sportowe Powitanie Lata. Podczas imprezy organizatorzy razem z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Piszu oraz z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Piszu przekazali na ręce Burmistrza Pisza Andrzeja Szymborskiego i Pani Dyrektor Małgorzaty Wyszyńskiej pierwszy automatyczny defibrylator zewnętrzny AED. Dwa kolejne zostaną wkrótce zakupione przez Gminę Pisz.

Takich urządzeń ma być docelowo w mieście osiem.







Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości