22 czerwca na Placu Ignacego Daszyńskiego odbyło się Sportowe Powitanie Lata. Podczas imprezy organizatorzy razem z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Piszu oraz z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Piszu przekazali na ręce Burmistrza Pisza Andrzeja Szymborskiego i Pani Dyrektor Małgorzaty Wyszyńskiej pierwszy automatyczny defibrylator zewnętrzny AED. Dwa kolejne zostaną wkrótce zakupione przez Gminę Pisz.
Takich urządzeń ma być docelowo w mieście osiem..jpg)
.jpg)



Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!