Reklama

Sprawcy wandalizmu z Karwika sami przyznali się do popełnionego czynu

Znani są sprawcy wandalizmu w Karwiku. To osoby młode, które chcą naprawić wyrządzona szkodę.

W ubiegłym tygodniu we wsi Karwik doszło do aktu wandalizmu, który spowodował zniszczenie wiatosceny. Pomalowane niezmywalnym sprayem drewniane konstrukcje zostały oszpecone. Przywrócenie ich do pierwotnego stanu będzie pracochłonne i kosztowne.


Po publikacji artykułu, w którym mieszkańcy Karwika zwracają się o pomoc w poszukiwaniu osób, które zniszczyły wiatę, sprawcy sami zgłosili się i przyznali do popełnionego czynu.

Artykuł o dewastacji wiatosceny do przeczytania tutaj
ma być  przywrócona do stanu poprzedniego.
Jak mówi dalej sołtys, zostanie spisana stosowna umowa na wykonanie prac, a jednym z warunków będzie m.in to, by młodzi ludzie wzięli udział w pracach naprawczych, ponosząc tym samym konsekwencje swojego czynu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości