Znani są sprawcy wandalizmu w Karwiku. To osoby młode, które chcą naprawić wyrządzona szkodę.
W ubiegłym tygodniu we wsi Karwik doszło do aktu wandalizmu, który spowodował zniszczenie wiatosceny. Pomalowane niezmywalnym sprayem drewniane konstrukcje zostały oszpecone. Przywrócenie ich do pierwotnego stanu będzie pracochłonne i kosztowne.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!