We wtorek 4 kwietnia doszło do dwóch zdarzeń drogowych na Wojska Polskiego.
Po godz. 13.00 na ul. Wojska Polskiego w Piszu zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierujący pojazdem marki Volkswagen Polo nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim samochodu marki Kia i najechał na jego tył. Za kierownicą volkswagena siedział 25-letni mieszkaniec Pisza. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarany został przez policjantów mandatem w wysokości 1100 zł i 10 punktami karnymi. Samochodem marki Kia jechał 59-letni mieszkaniec gminy Orzysz. Ten kierowca stanie przed obliczem sądu, ponieważ nie miał uprawnień do kierowania. Za popełnione wykroczenie grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności, albo grzywy nie niższej niż 1500 zł. Do tego sąd orzeknie zakaz prowadzenia pojazdów.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!