Za nami Powiatowe Obchody Święta Policji w Piszu przypadające w 102 rocznicę powołania Policji Państwowej. Był to dzień awansów, odznaczeń i wyróżnień za dobrą pracę dla funkcjonariuszy oraz podziękowań dla tych, którzy swoją działalnością przysłużyli się funkcjonowaniu Policji.
We wtorek (20 lipca br.) odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji w Piszu przypadające w 102 rocznicę powołania Policji Państwowej. Uroczysty apel odbył się na placu przed Komendą Powiatową Policji w Piszu. Wśród zaproszonych gości obecni byli: Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, pan nadinsp. Tomasz Klimek, Starosta Powiatu Piskiego- Andrzej Nowicki oraz burmistrzowie gmin z powiatu piskiego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!