IV Sportowy Piknik Charytatywny - pod takim hasłem odbyła się kolejna już akcja Komitetu Społecznego Pisz Dzieciom.
W miniony weekend na boisku ZSP nr 1 w Piszu zjawili się wszyscy ci, którzy mieli ochotę dobrze się zabawić oraz wesprzeć Karolinę Obuchowską, dla której zorganizowano to wydarzenie. Przybyli tradycyjnie już odtańczyli ZUMBĘ. Były występy artystyczne, zabawy dla dzieci oraz smaczne przekąski.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!