Reklama

Tragedia na torach. 17-latka poniosła śmierć na miejscu

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na torach w Piszu. Pociąg dalekobieżny potrącił siedzącą na torowisku 17-latkę. Dziewczyna poniosła śmierć na miejscu. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na torach w Piszu. Pociąg dalekobieżny potrącił siedzącą na torowisku 17-latkę. Dziewczyna poniosła śmierć na miejscu. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

W poniedziałek (29 października br.) po godz. 20.00, w okolicach dworca kolejowego w Piszu, doszło do tragicznego zdarzenia. Pociąg Intercity relacji Szczecin- Białystok, jadący od strony Olsztyna, potrącił siedzącą na torach młodą kobietę. Była to 17-letnia mieszkanka Pisza. Dziewczyna poniosła śmierć na miejscu.

Pociągiem podróżowało około 80 pasażerów. Nikomu nic się nie stało. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: Policja Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości