Reklama

Tragiczny weekend na drodze. Zginęła 19-latka

1 kwietnia między Piszem a Białą Piską doszło do wypadku. W wyniku zderzenia dwóch aut osobowych zginęła 19-letnia pasażerka, a dwie osoby trafiły do szpitala.

W sobotę (1 kwietnia br.) przed godz. 19.00 na drodze krajowej nr 58, między Piszem a Białą Piską, zderzyły się dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki Opel Astra jechał w kierunku Pisza. Na łuku drogi stracił panowanie nad autem i zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w jadący z przeciwka samochód marki Opel Vectra. W wypadku tym zginęła 19-letnia mieszkanka gminy Biała Piska, która poniosła śmierć na miejscu. Kobieta jechała oplem astrą. Siedziała na przednim siedzeniu obok kierowcy. Samochodem tym kierował 21-letni mieszkaniec Pisza. Razem z nimi jechał jeszcze 23-letni mężczyzna z gminy Biała Piska, który siedział na tylnej kanapie. Kierowca i pasażer tego auta trafili do szpitala. - informuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Piszu. Drugim samochodem marki Opel Vectra kierował 34-letni mężczyzna z Białegostoku, któremu nic się nie stało. Droga krajowa, na tym odcinku, była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości