Od poniedziałku, 6 maja pracownicy Poczty Polskiej noszą żółte kamizelki lub plakietki informujące o przystąpieniu do ogólnopolskiego protestu.
Rozmowy związkowców z władzami firmy nie przyniosły dotychczas porozumienia, dlatego m.in. Solidarność wezwała pracowników poczty, aby w dniach 6-10 maja pojawili się w pracy w żółtych kamizelkach. Listonosze i ci, którzy mają kontakt z klientem, będą mieli przypięte znaczki z napisem "Żądamy podwyżek wynagrodzeń. Solidarność Poczta Polska". Pracownicy Poczty Polskiej domagają się 500 zł brutto podwyżki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!