Reklama

Uhonorowani podczas sesji Rady Miejskiej

28 września podczas sesji Rady Miejskiej w Piszu  Burmistrz Andrzej Szymborski wręczył list gratulacyjny adwokatowi Pawłowi Zielińskiemu, prywatnie miłośnikowi tenisa stołowego, który udziela się w Klubie MUKS Piłeczka Pisz , gdzie społecznie trenuje młodych miłośników tej dyscypliny sportowej. Pan Paweł Zieliński i jego siostra Anna Zielińska wzięli udział w XXXI Ogólnopolskiej Letniej Spartakiadzie Prawników, gdzie zajęli I miejsce w grze mieszanej. Poza tym Pan Paweł zdobył I miejsce w singlu i II miejsce w deblu, a Pani Anna I miejsce w singlu i I miejsce w deblu. Pani Anna Zielińska nie mogła osobiście uczestniczyć w Sesji Rady Miejskiej, dlatego Pan Burmistrz wręczył list gratulacyjny, kwiaty i upominek na ręce jej brata. Burmistrz podziękował rodzeństwu Zielińskich za społeczną pracę na rzecz piskiej młodzieży oraz za promocję miasta. "Cieszę, się, że Państwa talent oraz zamiłowanie do sportu przynoszą Państwu zasłużone sukcesy. Życzę realizacji wszystkich zamierzonych celów, kolejnych sukcesów sportowych. Powodzenia w życiu zawodowym i osobistym. Dziękuję, że poprzez swoją pasję sportową przyczyniacie się Państwo do promocji Gminy Pisz" - napisał w listach gratulacyjnych Pan Burmistrz.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości