Wybory uzupełniające do rady Miejskiej w Białej Piskiej odbędą sie mimo zagrożenia epidemiologicznego.
Komisarz Wyborczy w Olsztynie poinformował, że 22 marca w Bemowie Piskim, zgodnie z zarządzeniem wojewody, odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Białej Piskiej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!