Reklama

Wierszowisko 2022 za nami. Znamy nazwiska zwycięzców

W Miejsko Gminnej Bibliotece Publicznej w Piszu odbyły się eliminacje miejsko-gminne XXIV Konkursu Recytatorskiego WIERSZOWISKO 2022.

Ponad 30 recytatorów z Gminy Pisz zaprezentowało swoje umiejętności przed komisją konkursową w składzie: Joanna Stanulewicz (przewodnicząca), Magdalena Masłowska i Katarzyna Sobiech.
Werdykt:

klasy I - III
I miejsce - Adam Górski
II miejsce - Karolina Chwojnicka
III miejsce - Julia Kowalewska
wyróżnienie - Emilia Sobolewska
wyróżnienie - Dawid Dardziński


klasy IV - VI
I miejsce - Ignacy Bosak
II miejsce - Maja Podbielska
III miejsce  - Aniela Szymanowska
wyróżnienie - Zuzanna Bazydło
wyróżnienie - Paweł Syrzeń


klasy VII - VIII
I miejsce - Maja Ksepka
II miejsce - Zuzanna Duda
III miejsce - Iwona Witkowska
wyróżnienie - Wanessa Dąbkowska
wyróżnienie - Agata Bazydło


Zwycięzcy będą reprezentować Pisz w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 20 maja 2022.

Źródło: PDK

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości