W Miejsko Gminnej Bibliotece Publicznej w Piszu odbyły się eliminacje miejsko-gminne XXIV Konkursu Recytatorskiego WIERSZOWISKO 2022.
Ponad 30 recytatorów z Gminy Pisz zaprezentowało swoje umiejętności przed komisją konkursową w składzie: Joanna Stanulewicz (przewodnicząca), Magdalena Masłowska i Katarzyna Sobiech..jpg)
.jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!