Prawie 50 osób zasiadło do wspólnej wieczerzy podczas wigilii dla osób samotnych, chorych czy bezdomnych.
Tradycją w naszym mieście stała się wspólna wigilijna kolacja przedstawicieli instytucji z osobami, którzy znaleźli się w trudnej życiowej sytuacji.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!