Reklama

Wigilijny wieczór z alkoholem zakończony na barierkach w Orzyszu

24 grudnia na łuku ulicy Giżyckiej w Orzyszu kierowca mercedesa nie opanował samochodu i uderzył w barierki odgradzające jezdnię od chodnika.

Kierujący mercedesem wjechał w barierki. Samochodem jechała jedna osoba.


Obecni na miejscu świadkowie, chcąc pomóc poszkodowanemu, wyczuli od niego alkohol.


Mieszkańcy dokonali obywatelskiego zatrzymania, zabrali kierowcy kluczyki i przekazali policjantom. Policja potwierdza przypuszczenia świadków - kierowca miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Fot.OSP Orzysz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości