Reklama

Witamy w II lidze! Piłeczka Pisz na I miejscu w tabeli

18:0 Piłeczka Pisz pokonała rywali z Olsztyna w ostatnim starciu III lidze Tenisa Stołowego.

2 kwietnia w SP 4 pingpongiści z Pisza podejmowali drużynę KS AZS UWM Olsztyn. Nawet remis tego spotkania zapewniłby Piłeczce skok o jedną ligę. Jednak wiadomym było, że nie pójdą na łatwiznę. Grali jak z nut, nie dając szans zawodnikom z Olsztyna nawet na 1 honorowy punkt. I tak grają najlepsi w III lidze!, dla których godnych wyrównanej walki rywali trzeba szukać w II lidze.
Cieszymy się ogromnie - komentują zawodnicy Piłeczki Pisz - to co umknęło nam w ubiegłym sezonie, udało się w tym. Mamy to!2 liga jest NASZA!!! Wygrywamy 10-ty mecz !! Dziękujemy za doping, i miłe słowa. W następnym sezonie postaramy się nie zawieźć, ale liczymy na wasze wsparcie!
Punktowali:

Sebastian Nogacki 4.5 pkt
Łukasz Mikucki 4.5 pkt
Paweł Zieliński 4.5 pkt.
Waldemar Pawelczyk 4.5 pkt

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości