18:0 Piłeczka Pisz pokonała rywali z Olsztyna w ostatnim starciu III lidze Tenisa Stołowego.
2 kwietnia w SP 4 pingpongiści z Pisza podejmowali drużynę KS AZS UWM Olsztyn. Nawet remis tego spotkania zapewniłby Piłeczce skok o jedną ligę. Jednak wiadomym było, że nie pójdą na łatwiznę. Grali jak z nut, nie dając szans zawodnikom z Olsztyna nawet na 1 honorowy punkt. I tak grają najlepsi w III lidze!, dla których godnych wyrównanej walki rywali trzeba szukać w II lidze.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!