Reklama

Wolontariusze czas dołączyć do orkiestry. Piski sztab WOŚP już działa

10 stycznia 2021 po raz 29 odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej. Nie może w nim zabraknąć naszego udziału. Piski sztab już ruszył. Czeka na zapisy wolontariuszy.

Pisz oczywiście po raz kolejny weźmie udział w tej akcji. - potwierdza dyrektor PDK, Katarzyna Sobiech, wieloletnia szefowa piskiego sztabu WOŚP w Piszu. Wolontariusze mogą rejestrować się na stronie WOŚP. Przypominam, ze osoby niepełnoletnie muszą zostać zarejestrowane przez dorosłych. Ankiety możecie wysyłać do 6 grudnia 2020 na adres: https://www.wosp.org.pl/final/sztaby. Następnie wyszukać piskiego sztabu WOŚP.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości