Mieszkanka wsi Ciesina, podczas prac porządkowych w przydomowym ogródku wykopała granat. Niewybuch pochodził z II wojny światowej.
To nie jedyny przypadek militarnych znalezisk, na które natknęli się mieszkańcy naszego powiatu. W minionym tygodniu rolnik z okolic Wierzbin podczas prac polowych znalazł pocisk artyleryjski kaliber 120mm. Ten również pochodził z okresu II wojny światowej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!