Dziś, 7 marca po godz. 16.00 kierująca Oplem najprawdopodobniej zlekceważyła znak STOP i uderzyła w szynobus jadący od Pisza do Ełku.
Dziś, 7 marca po godz. 16.00 kierująca Oplem najprawdopodobniej zlekceważyła znak STOP i uderzyła w szynobus jadący od Pisza do Ełku.
Kierująca Oplem jechała sama. Kobieta przewieziona została do szpitala.
.jpg)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!