Reklama

Wypadek z udziałem karetki

Dziś, 12 maja po godz. 10.00 na DK16 między Orzyszem a Ełkiem doszło do wypadku z udziałem dwóch aut- karetki i skody.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący skodą zamierzał skręcić w lewo do m. Strzelniki.


Najwyraźniej nie upewnił się, czy może to zrobić bezpiecznie. Skodę  w tym czasie wyprzedzała karetka  będąca pojazdem uprzywilejowanym. Wiozła pacjenta do szpitala w Ełku. Ostatecznie doszło do zderzenia aut.


Jedna osoba trafiła do szpitala. To pacjent przewożony karetką.

Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości