Reklama

Z fletem i klarnetem po ogólnopolski sukces

W dniach 11-13 kwietnia odbył się XXII Ogólnopolski Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej. Uczennice klasy fletu i klarnetu z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. w Piszu wróciły z nagrodami.

Na scenie  tegorocznego konkursu wystąpiło 177 solistów z 46 szkół muzycznych z całej Polski. Trzydniowe zmagania rozpoczęły prezentacje na flecie i saksofonie, w następnych dniach uczestnicy prezentowali umiejętności gry na klarnecie, oboju, fagocie, trąbce, puzonie, rogu, i tubie.

Piska reprezentacja muzyków, pokazała największy kunszt w grze na flecie i klarnecie.
Laureaci:
II miejsce - Oliwia Dąbkowska - klarnet,
III miejsce - Anna Karwowska - flet,
Wyróżnienia - Matylda Jórzak  i Maja Tydelska - flet





Uczennice pracują pod kierunkiem Grażyny Grabowskiej, Florentyny Chudoby i Isabel Gonzalez

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości