Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 14 stycznia 2007 roku najwieksza orkiestra w Polsce zagra po raz XV. 14-letnie zaangażowanie ludzi na całym świecie, systematyczna i mozolna praca przyczyniła się do tego, że dzisiaj w każdym szpitalu w Polsce znajdują się nowoczesne urządzenia medyczne z nadrukowanym orkiestrowym serduszkiem. Czas ten to także okres stopniowego, ale regularnego wzrostu jakości leczenia w polskiej medycynie dziecięcej. Suma zebranych i wydanych na sprzęt medyczny pieniędzy wyniosła już 65 milionów dolarów, a ile wyniesie ostatecznie, zależy od każdego z nas. Faktu, że orkiestra grać będzie do końca świata i jeden dzień dłużej nic chyba nie zmieni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!