Nastolatka wyszła z domu w poniedziałek (27 maja br.) ok. 17.00. Miała wrócić na godz. 20.00, ale na noc nie wróciła. Rodzice zgłosili zaginięcie córki.
Nastolatka wyszła z domu w poniedziałek (27 maja br.) ok. 17.00. Miała wrócić na godz. 20.00, ale na noc nie wróciła. Rodzice zgłosili zaginięcie córki.
RYSOPIS:Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!