Pieśń - to tytuł zwycięskiego zdjęcia Marka Olesiewicza. Tokujący kogut głuszca spodobał się najbardziej i zdobył I miejsce w kategorii Piękno.
Konkurs fotograficzny, organizowany przez "Łowca Polskiego" jest jednym z najstarszych tego typu konkursów w Polsce. Organizowany od 1926 roku, współcześnie odbywa się w kilku kategoriach - piękno, ruch, sceny myśliwskie, młodzież, plebiscyt internautów, nagroda specjalna.
Oko w oko, M.Olesiewicz Wśród nadesłanych znalazły się zdjęcia Marka Olesiewicza, fotografa-amatora, o którym pisaliśmy na naszej stronie dokładnie rok temu, gdy zdobył II miejsce w tym samym konkursie za fotografię "Oko w oko".
M.Olesiewicz podczas poszukiwań swoich modeli, Fot. zdj.wł.autora .jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!