Reklama

Znalazł kartę, to nią płacił

Policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca Pisza, który przywłaszczył sobie znalezioną kartę bankomatową i korzystał z niej robiąc drobne zakupy w sklepach. Kartę wykorzystał osiem razy płacąc zbliżeniowo.

Policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca Pisza, który przywłaszczył sobie znalezioną kartę bankomatową i korzystał z niej robiąc drobne zakupy w sklepach. Kartę wykorzystał osiem razy płacąc zbliżeniowo.

Piscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który kilkukrotnie płacił w sklepie znalezioną kartą bankomatową. Sprawcą okazał się 46-letni mieszkaniec Pisza. Płacił zbliżeniowo w kilku sklepach spożywczych kupując alkohol i papierosy. W sumie wydał w ten sposób blisko 300 zł, po czym wyrzucił kartę do rzeki.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał osiem zarzutów dotyczących dokonywania płatności zbliżeniowych przywłaszczoną kartą bankomatową. Jest to przestępstwo kradzieży z włamaniem do systemu informatycznego banku poprzez przełamanie jego elektronicznych zabezpieczeń i dokonywanie płatności kartą za zakupiony towar. 46-latek przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów

Mieszkańcowi Pisza grozi teraz kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości