Do policyjnego aresztu trafił 36-letni mieszkaniec gminy Orzysz podejrzany o stosowanie przemocy wobec najbliższych. Mężczyzna usłyszał zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad rodziną oraz zarzut zniszczenia mienia. Został tymczasowo aresztowany. Za znęcanie się nad rodziną odpowie też 47-letni mieszkaniec gminy Biała Piska, który stosował przemoc wobec matki i brata. Ten sprawca przemocy objęty został policyjnym dozorem.
Policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Orzysz, który przez ostatnie cztery miesiące stosował przemoc wobec najbliższych. Mężczyzna wszczynał awantury wyzywając domowników wulgarnymi słowami. Do tego prowokował ich do kłótni, poniżał i wyganiał z domu. Zdarzały się też sytuacje, że popychał najbliższych, szarpał za ręce i ubranie oraz groził im pozbawieniem życia i spaleniem domu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!