Z uwagi na pandemię koronawirusa i wzmożony ruch na nekropoliach, Premier Mateusz Morawicki zapowiedział, że bliskich zmarłych odwiedzać możemy dopiero po Wszystkich Świętych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!