Tradycyjnie 3 maja na Placu Daszyńskiego, podczas Święta Narodowego Trzeciego Maja, zatańczono Poloneza. To już szósty raz, kiedy piszanie spotykają się w centrum Pisza by "zatańczyć" chodzonego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!