21/03/2025 | Autor: piszanin.pl | źródło: piszanin.pl
Na terenie Pisza wystartowała wielka akcja sadzenia drzew z okazji pierwszego dnia wiosny. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice wspólnie zaangażowali się w działania na rzecz środowiska, przyczyniając się do poprawy estetyki miasta i edukacji ekologicznej młodzieży. Oto jak sadzili drzewka uczniowie SP4 w Piszu.