Reklama

Wielka akcja sadzenia drzew w Piszu – uczniowie dbają o środowisko

Dziś, w piątek 21 marca, na terenie Pisza wystartowała wielka akcja sadzenia drzew z okazji pierwszego dnia wiosny. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice wspólnie zaangażowali się w działania na rzecz środowiska, przyczyniając się do poprawy estetyki miasta i edukacji ekologicznej młodzieży.

Dziś, w piątek 21 marca, na terenie Pisza wystartowała wielka akcja sadzenia drzew z okazji pierwszego dnia wiosny. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice wspólnie zaangażowali się w działania na rzecz środowiska, przyczyniając się do poprawy estetyki miasta i edukacji ekologicznej młodzieży.

Organizatorzy podkreślają, że celem wydarzenia jest nie tylko zazielenienie terenu, ale również szerzenie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży. W ramach akcji uczniowie mieli okazję poznać rolę drzew w ekosystemie oraz sposoby dbania o planetę.

Reklama

W dzisiejszej akcji wzięły udział szkoły i przedszkola z Pisza oraz okolicznych miejscowości, które wspólnie posadziły nowe drzewka na swoich terenach. Poza pracą przy sadzeniu roślin uczniowie SP2, SP4 i przedszkola wzięli także udział w Wiosennym Przemarszu ulicami Pisza, świętując 380-lecie miasta. Dodatkowe sadzenie drzew odbyło się w przedszkolu w południe, a kolejne szkoły planują kontynuację tej inicjatywy już 4 kwietnia.

Akcja spotkała się z dużym entuzjazmem zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli oraz rodziców.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości