Reklama

Doskonałe wejście w sezon. Piszanie wygrywają pierwsze spotkanie w II…

Nie mogło być inaczej - Piłeczka Pisz wraca z pierwszego wygranego meczu w II lidze tenisa stołowego.

1 października w Olsztynie odbyło się spotkanie piskiego zespołu z drużyną gospodarzy KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn.
Po pierwszej partii singli remisowaliśmy - 2:2, gdzie Mateusz Rutkowski wygrywa z Michałem Ogrodniczakiem a Paweł Zieliński z Jackiem Świtalskim 3:2 - relacjonuje klub - Sebastian Nogacki i Łukasz Mikucki musieli uznać wyższość rywali i po długiej walce przy stołach przegrywają swoje pojedynki. Po wygranych grach deblowych, zespół wyszedł na prowadzenie i z wynikiem 4:2 przystępował do kolejnych singli. Tam wygrał trzy z czterech pojedynków, co dało wymarzone pierwsze zwycięstwo.


Punktowali:
Mateusz Rutkowski - 2.5 pkt.
Paweł Zieliński - 1.5 pkt.
Sebastian Nogacki -1.5 pkt
Łukasz Mikucki - 1.5pkt

Fot. Piłeczka Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości