Reklama

Piski PWiK inwestuje w nowy tabor

Piski PWiK inwestuje w nowy tabor. Spółka PWiK kupiła fabrycznie nową śmieciarkę do odbioru odpadów komunalnych gromadzonych selektywnie.

W dobie dbałości o środowisko zakup ten jest niezmiernie istotny i potrzebny w Gminie Pisz. Był on możliwy dzięki wsparciu finansowemu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości