We wtorek (26 września br.) policjanci piskiej drogówki zatrzymali do kontroli dwóch młodych kierowców, co do których mieli podejrzenia, że mogą być pod działaniem środków odurzających.
Pierwszy z nich to 20-letni mieszkaniec piskiej gminy kierujący samochodem marki BMW. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy do kontroli drogowej po godz. 7.00 w Piszu na ul. Warszawskiej. Wiele wskazywało na to, że młody kierowca jest pod wpływem środków odurzających. Przypuszczenia policjantów potwierdziło badanie testerem narkotykowym.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!